Vážení zákazníci,
Sadolin patří mezi prémiové značky na ochranu dřeva nejen na českém trhu. Je oblíben jak mezi profesionály, tak i mezi kutily. Na českém trhu firma AkzoNobel rovněž nabízí širokou škálu produktů zajišťující ochranu dřeva pod prémiovou značkou Xyladecor. Na základě celosvětové produktové a marketingové strategie firmy AkzoNobel jsme se rozhodli sloučit značku Sadolin pod značku Xyladecor.

Jsme si plně vědomi postavení a oblíbenosti značky Sadolin mezi konečnými spotřebiteli. Z tohoto důvodu uvedeme během roku 2013 na trh produkty Xyladecor Extra a Xyladecor Terrace, které budou mít totožné formulace a užitné vlastnosti, jako měly tyto produkty pod značkou Sadolin. Zárověň však bude ukončen prodej produktů Sadolin Base, Sadolin Classic a Sadolin Samba, které budou plně nahrazeny alternativními produkty z řady Xyladecor.

Produkty Xyladecor Extra a Xyladecor Terrace jsou vyráběny technologií Voda v oleji, čímž se také zvyšuje jejich kvalita a užitné vlastnosti. Současně bude na etiketách nových produktů Xyladecor Extra a Xyladecor Terrace komunikováno logo Sadolin. Tyto kroky by měly zajistit hladký přechod uživatelů ze značky Sadolin na značku Xyladecor a zajistit oblíbenost těchto produktů i v budoucnu.

Sadolin, Xyladecor

Zdroj: xyladecor.cz