Xyladecor Xylamon proti červotočům 0,75l

Xyladecor Xylamon proti červotočům 0,75l Pouze osobní odběr (nelze poslat) Xyladecor Xylamon je prostředek k hubení červotočů a dřevokazného hmyzu. Je to konzervační kapalný přípravek na ochranu dřeva na bázi rozpouštědel. Následně působí jako preventivní prostředek proti napadení hmyzem. Není určen pro použití na dřevo v...
389,00 Kč
S DPH 2
Počet
Skladem

Xyladecor Xylamon proti červotočům 0,75l

je prostředek k hubení červotočů a dřevokazného hmyzu. Je to konzervační kapalný přípravek na ochranu dřeva na bázi rozpouštědel. Následně působí jako preventivní prostředek proti napadení hmyzem. Není určen pro použití na dřevo v přímém styku s půdou a vodou (vodní a mořské prostředí). Nedoporučujeme ho aplikovat na včelíny, sauny a dřevo ve sklenících.

Povrchová úprava

žádná

Teoretická vydatnost

10-12 m2/l

Doporučený počet nátěrů

drobné napadení: průlezové otvory hmyzu vyplňte 2x až 3x pomocí stříkačky a poté otvory uzavřete voskem.
plošné napadení: aplikujte 2x vydatným nátěrem. U silných dřev, jako jsou trámy, doporučujeme aplikaci navrtaným.

Aplikace

natíráním, krátkým ponořením, zalitím nebo navrtaným otvorem. Stříkání a rozprašování pouze k tomu oprávněnými odbornými firmami.

Čištění

běžným syntetickým ředidlem

Složení

na bázi rozpouštědel

Doba schnutí

  • brousitelný/druhý nátěr: 24h
  • vrchní nátěr (lazura, lak, barva): po 4 týdnech

Návod k použití

Dřevěné povrchy musí být před úpravou čisté a suché. Odstraňte všechny nesoudržné a porušené nátěry (např. silné vrstvy mořidla, bezbarvé nebo barevné krycí nátěry). Přípravek je určen k přímému použití, neředí se. Před použitím důkladně promíchejte. Aplikace - natíráním, krátkým ponořením, zalitím nebo navrtaným otvorem. Stříkání a rozprašování pouze k tomu oprávněnými a odbornými firmami. Pro dosažení biocidního účinku je doporučeno aplikovat přípravek na dřevo (PT8) v rozsahu 200 ml/m2 (2 nátěry). Likvidační účinek je závislý na vývojovém stádiu červotoče..

Drobné napadení

průlezové otvory hmyzu vyplňte 2x až 3x pomocí stříkačky a poté otvory uzavřete voskem.

Plošné napadení

aplikujte 2x vydatným nátěrem. U silných dřev, jako jsou trámy, doporučujeme aplikaci navrtaným otvorem.

Skladovatelnost

Skladujte v suchu, v uzavřeném originá0lním obalu při teplotě + 5 až + 30 °C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte do 5 let od data výroby.

Benefity produktu

Ochrana proti dřevokaznému hmyzu Hluboká penetrace Zabíjí červotoče

Akzo Nobel
AAA4
8 ks