Chamäleon, Strana 5

Cena

39 Kč2530 Kč
1392530

Řazení produktů

138 položek celkem

Výpis produktů

243b54ffb3db344eac3033dfbe952790 lestici kotouc waffle
269 Kč

Chamäleon Waffle Polishing Pad 941 150×25 mm – pěnový lešticí kotouč s vaflovou strukturou pro automobilové laky. Efektivně odstraňuje škrábance, hologramy a oxidaci,...

Kód: BL528
4bde3e6fc033c830d2248c57efb7351f 13507 8 odmastovac silikonu
278 Kč
Měrná cena: 55,60 Kč / 100 ml

Chamäleon Silikonový odmašťovač 0,5 l je výkonný čistič proti silikonu, mastnotě, oleji a vosku pro dokonalou přípravu povrchů před lakováním bez rizika rybích očí.

Kód: BL665
1329742 chamaleon sprej na brzd trmeny 400ml
278 Kč
Měrná cena: 69,50 Kč / 100 ml

Chamäleon Sprej na brzdové třmeny 400 ml – teplotně odolný lak ve spreji pro ochranu a dekoraci brzdových třmenů automobilů. Odolný vůči vysokým teplotám, UV záření, chemikáliím...

Kód: CHAM00009
45457147aaec332d2a99ca8c2c1b7c4c 26611 26612 brake caliper paint
278 Kč
Měrná cena: 69,50 Kč / 100 ml

Chamäleon Sprej na brzdové třmeny žlutý 400 ml je akrylový lak odolný vůči teplotám do 120 °C, korozi a brzdovému prachu. Poskytuje atraktivní lesklý žlutý povrch s vysokou...

Kód: 20322
1329733 chamaleon transparentni sprej na svetla 400ml
278 Kč
Měrná cena: 69,50 Kč / 100 ml

Chamäleon Transparentní sprej na světla 400 ml – transparentní lak ve spreji pro ochranu a zvýraznění světlometů a zadních světel automobilů. Odolný proti UV záření a...

Kód: CHAM00006
1329730 chamaleon transparentni sprej na svetla 400ml cern
278 Kč
Měrná cena: 69,50 Kč / 100 ml

Chamäleon Transparentní sprej na světla 400 ml – Čerň – transparentní černý lak ve spreji pro tónování a ochranu světlometů a zadních světel automobilů. Zachovává lesklý vzhled,...

Kód: CHAM00005
fa81cb9b8f1ffcf7ca29a7fef3fbe13b lestici kotouc
279 Kč

Chamäleon Polishing pad 922 150x50 mm je profesionální leštící destička pro excentrické leštičky, určená pro střední až finální fázi leštění laků s vysokým leskem a odstraněním...

Kód: BL521
fa81cb9b8f1ffcf7ca29a7fef3fbe13b lestici kotouc
279 Kč

Chamäleon Polishing pad HARD 921 150x50 mm je tvrdá leštící destička pro excentrické leštičky, určená pro hrubou fázi leštění s vysokou řeznou silou na odstranění škrábanců a...

Kód: BL527
fa81cb9b8f1ffcf7ca29a7fef3fbe13b lestici kotouc
279 Kč

Chamäleon Polishing pad SOFT 920 150x50 mm je měkká leštící destička pro excentrické leštičky, určená pro jemné dočištění a dosažení vysokého lesku lakovaných povrchů.

Kód: BL522
53901 3cdf10c28d60dfa815017384e5d5330c
295 Kč
Měrná cena: 73,75 Kč / 100 ml

Chamäleon 1K Wash Primer sprej 400 ml je rychleschnoucí leptací základ pro antikorozní ochranu a přípravu kovových povrchů (ocel, hliník, zinek) před lakováním. Nabízí...

Kód: BL640
26023,26022 Wash primer
295 Kč
Měrná cena: 73,75 Kč / 100 ml

Chamäleon 1K Wash Primer sprej 400 ml je rychleschnoucí leptací základ pro antikorozní ochranu a přípravu kovových povrchů (ocel, hliník, zinek) před lakováním. Nabízí...

Kód: BL6401
1329760 chamaleon plnic na plasty sprej seda 400ml
298 Kč
Měrná cena: 74,50 Kč / 100 ml

Chamäleon plnič na plasty sprej šedá 400 ml je rychleschnoucí základní tmel ve spreji pro karosářské plasty (ABS, PP, PP/EPDM aj.) s výbornou přilnavostí, vyplňuje jemné...

Kód: CHAM00014

Ovládací prvky výpisu

138 položek celkem